^w górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Losowe zdjęcie

sniadanie5.jpg

Wydarzenia

Informacje:

W zakładach POBIERALNIA są do pobrania:

- pocedury zasad bezpieczeństwa

-o udzieleniu pomocy psychologiczno - pedagogicznej

-zgoda na wycieczkę

-informacja o ubezpieczeniu

-szkolny zestaw programów

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Strona główna

Dzień Edukacji Narodowej 2018

11 października 2018 r. w naszej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. To szczególny dzień, w którym podkreślamy wiodącą rolę nauczycieli w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji. Tradycją naszej szkoły w tym dniu jest ślubowanie i pasowanie na uczniów pierwszoklasistów. W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, ich rodzice oraz zaproszeni goście. Pani dyrektor Jolanta Szade-Dybowska podziękowała wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz oświaty, a wyróżniającym się pracownikom wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły. Głos zabrali goście, życząc wszystkim pracownikom szkoły wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej. Uczniowie szkoły ...

wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. W dniu ich święta przygotowali dla swoich pedagogów artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Odtworzyli - słowem, gestem, tańcem i piosenką – klimat szkolnego życia. Przekazali najlepsze życzenia. Swoimi występami dostarczyli zebranym gościom wielu wrażeń wizualnych i muzycznych. Następnie odbyła się kolejna część uroczystości, czyli pasowanie na ucznia. Ta wieloletnia, nasza tradycja jest chętnie kontynuowana w naszej szkole. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali włączeni do społeczności szkolnej. Więcej zdjęć w naszej galerii..