^w górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Losowe zdjęcie

sniadanie2.jpg

Wydarzenia

Informacje:

W zakładach POBIERALNIA są do pobrania:

- pocedury zasad bezpieczeństwa

-o udzieleniu pomocy psychologiczno - pedagogicznej

-zgoda na wycieczkę

-informacja o ubezpieczeniu

-szkolny zestaw programów

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Strona główna

Rejonowy i Powiatowy tenis stołowy

24 października 2018 roku w Szkole Podstawowej w Chlewie odbyły sie Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 12 zespołów -  uczniów klasy III gimnazjum oraz klasy VII i VIII powiatu sieradzkiego. Celem rywalizacji było wyłonienie dwóch najlepszych drużyn w kategorii dziewcząt i chłopców - reprezentantów powiatu do zawodów szczebla rejonowego ( 1/2 województwa) w tenisie stołowy.  Turniej przebiegał w miłej, a zarazem zaciętej sportowej rywalizacji. Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna chłopców z naszej szkoły w składzie: Mateusz Bażant, Szymon Szewczyk oraz Brajan Szewczyk zajmując w rywalizacji II miejsce. Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Złoczewie i to oni zajęli I miejsce. W kategorii dziewcząt tytuł mistrzowski wywalczyły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Raczkowie, II miejsce zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Słomkowie Mokrym. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na kolejnym etapie rywalizacji. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali...

sędziowie będący uczniami naszej szkoły oraz przedstawiciele Sieradzkiego Związku Sportowego, a także Pan Henryk Zadworny, który był ogromnym wsparciem dla nauczyciela wychowania fizycznego Olgi Danielewskiej.   22 października 2018 roku w Szkole Podstawowej w Chlewie odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dla dziewcząt i chłopców rocznik 2003 - 2005. W wyniku zaciętej, lecz przebiegającej w duchu fair play rywalizacji I miejsce zajęli chłopcy SP Gruszczyce, II miejsce SP Chlewo (klasa VIII), III miejsce SP Jakubice, IV miejsce SP Chlewo (klasa VII), V miejsce SP Raczków. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęły uczennice SP Raczków, II miejsce SP Włyń, III miejsce SP Chlewo, IV miejsce SP Goszczanów. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Drużyny, które zajęły I i II miejsce reprezentowały Rejon w Powiatowych Igrzyskach.

tenis1tenis3tenis4tenis5tenis6tenis7