^w górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Losowe zdjęcie

wigilia6.jpg

Wydarzenia

Informacje:

W zakładach POBIERALNIA są do pobrania:

- pocedury zasad bezpieczeństwa

-o udzieleniu pomocy psychologiczno - pedagogicznej

-zgoda na wycieczkę

-informacja o ubezpieczeniu

-szkolny zestaw programów

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Strona główna

Uroki Gminy Goszczanów

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Konkursie Plastycznym "Uroki Gminy Goszczanów" organizowanym przez GKRPA pod patronatem Wójta Gminy. Celem konkursu była promocja Gminy Goszczanów poprzez ukazanie w dowolnej technice plastycznej walorów i piękna naszej gminy, kształtowanie więzi emocjonalnej z "naszą małą Ojczyzną" oraz promowanie zdrowego, wolnego od nałogów spędzania wolnego czasu. Była to także okazja do rozwijania umiejętności plastycznych. Jak powiedziała Przewodnicząca GKRPA Pani Wioletta Gawron jury miało trudne zadanie z oceną prac, ponieważ wszystkie nadesłane na konkurs prace plastyczne był niezwykle oryginalne, estetyczne, o ciekawych rozwiązaniach plastycznych. Dlatego jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników konkursu, jednocześnie wybierając kilka najciekawszych prac uczniów i przyznać im nagrodę specjalną.

Taką nagrodę specjalną z naszej szkoły otrzymała uczennica klasy Va Kinga Nowak.

W konkursie wzięli udział uczniowie:...

 

Klasy I - III: Klaudia Michalak, Liliana Walewska, Mikołaj Sobolewski, Marcel Turała, Aleksandra Nowak, Adam Zając.

Klasy IV - VI: Amelia Dudek, Maja Ziąbkowska, Wiktoria Grzelak, Gabriel Rosiński, Anna Dziedzic, Kinga Nowak, Klaudia Białczyk, Kornelia Cholajda.

Klasa VII - VIII, III gimnazjum: Natalia Strugielska, Aleksandra Libosz, Julita Wardziak, Miłosz Filipczak.

W klasach I - III prace zostały wykonane na lekcjach plastyki, w klasach IV - VI na zajęciach kółka plastycznego, natomiast w klasie III gimnazjum na zajęciach artystycznych.