^w górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Losowe zdjęcie

tytka.jpg

Wydarzenia

Informacje:

W zakładach POBIERALNIA są do pobrania:

- pocedury zasad bezpieczeństwa

-o udzieleniu pomocy psychologiczno - pedagogicznej

-zgoda na wycieczkę

-informacja o ubezpieczeniu

-szkolny zestaw programów

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Strona główna

Dzień Niepodległości

 10 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. To chwila nostalgii, zadumy i przypomnienia chwil z historii naszej ojczyzny. Były pięknie wykonane wiersze, pieśni patriotyczne. Występy przygotowały klasy VII i III gimnazjum z pomocą pani Małgorzaty Tworo

Powiatowy tenis stołowy

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Chlewa (Gm.Goszczanów) zajęli 1.miejsce w Powiatowym Turnieju w Tenisa Stołowego, 2.Miejsce SP Gruszczyce (Gm.Błaszki) 3.Miejsce SP Złoczew 4. Miejsce SP Klonowa, 5.Miejsce SP Sieradz. SP Chlewo oraz SP Gruszczyce będą nas reprezentować na Turnieju międzypowiatowym . Skład zwycięskiej drużyny: Mateusz Bażant (klasa 7) i Szymon Szewczyk (klasa7). Gratulujemy i życzymy sukcesów na turnieju międzypowiatowym.

Niezwyciężeni

28 września w ramach wychowania patriotycznego odbył się apel poświęcony Kampanii Wrześniowej z 1939r. i 78 rocznicy powstania Państwa Podziemnego, uczniowie obejrzeli także film ,,Niezwyciężeni'' przygotowany przez I.P.W. Apel przygotowali uczniowie kl. VII, II g, i III g pod opieką Pani G. Tomaszewskiej, M. Tworo i K. Nowak

Zebranie z rodzicami

zebranie

Serdecznie zapraszam RODZICÓW uczniów Szkoły Podstawowej w Chlewie, na spotkanie z dyrektorem oraz nauczycielami, które odbędzie się w szkole w dniu 24 maja 2019 r. o godzinie 15.00.

Podczas spotkania przedstawione zostaną m.in. procedury bezpieczeństwa obowiązujące w szkole oraz osoby i instytucje, do których można się zgłosić o wsparcie w sytuacjach wymagających pomocy psychologiczno – pedagogicznej i wychowawczej.

                                                                                                            Dyrektor

                                                                                   Szkoły Podstawowej w Chlewie

                                                                                        Jolanta Szade - Dybowska