^w górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Gościmy

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.

Losowe zdjęcie

wigilia7.jpg

Wydarzenia

Informacje:

11.02.2019r. - 24.02.2019r. - FERIE ZIMOWE

W zakładce POBIERALNIA są do pobrania:

-wniosek o udzieleniu pomocy psychologiczno - pedagogicznej

-zgoda na wycieczkę

-informacja o ubezpieczeniu

-szkolny zestaw programów

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Strona główna

Boże Narodzenie 2018

pobraneCałej społeczności szkolnej Szkoły Podstawowej w Chlewie: nauczycielom, rodzicom, uczniom, pracownikom szkoły oraz przyjaciołom: życzymy magicznych, radosnych, śnieżnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą okazją do zadumy ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codziennych trosk. Oby ich magia trwała w nas jak najdłużej. 

Wigilia w Przedszkolu

wigilia1Z okazji Świąt Bożego Narodzenia do Przedszkola Szkoły Podstawowej w Chlewie zaprosiliśmy rodziców naszych dzielnych przedszkolaków. Dzieci wraz z rodzicami przygotowały smaczne pierogi i słodkie kolorowe ciasteczka. Zaproszeni rodzice, rodzeństwo oraz personel przedszkola wraz z dziećmi podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Następnie cała społeczność przedszkolna zajęła miejsca przy odświętnie nakrytym stole, aby zjeść wspólny posiłek. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, ponieważ tego typu spotkania niosą zawsze że sobą radość i uśmiech dziecka, wprowadzają...

Czytaj więcej: Wigilia w Przedszkolu

Tytka Charytatywna

tytkaSzkoła Podstawowa w Chlewie pragnie włączyć się w ogólnopolską akcję „Tytka charytatywna”.  Polega ona na wypełnieniu papierowej „tytki” artykułami spożywczymi lub środkami czyszczącymi.

 Proponowane produkty:  

- cukier, słodycze, soki, bakalie, makarony, konserwy, kawa, herbata, olej, oliwa, środki piorące, środki czystości.

Można przynieść do szkoły dowolną ilość produktów do 14 XII 2018r. Tutaj zostaną zapakowane i przed świętami Bożego Narodzenia przekazane potrzebującym rodzinom z naszej szkoły i parafii.

Nie zmarnujmy okazji do czynienia dobra. Redakcja: p. Ewa Zdobych

                                                                                                                                                                                                                  

Rocznica odzyskania niepodległości

11list1

W piątek 9 listopada 2018r w Szkole Podstawowej w Chlewie odbył się z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości - Szkolny Dzień Niepodległości. Pani Dyrektor Jolanta Szade - Dybowska powitała zaproszonych gości, nauczycieli i uczniów przedstawiając harmonogram Szkolnego Dnia Niepodległości.

Uroczystość rozpoczęła się Konkursem Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Swoje zdolności wokalne w czterech kategoriach wiekowych zaprezentowali uczniowie klas I - III, klas IV - VI, klas VII - VIII, III gimnazjum oraz dzieci z oddziału przedszkolnego i zerówki.

Jury, któremu przewodniczyła Pani Dyrektor Jolanta - Szade Dybowska, choć nie było to łatwe, nagrodziło najlepsze wykonania.

Kategoria I dzieci w wieku przedszkolnym na równi  

I miejsce dzieci z oddziału przedszkolnego  "Kocham Cię, Polsko" i Zerówki "Jestem Polką i Polakiem"

Kategoria II klasy I - III

I miejsce  - chłopcy z klasy II  ("Hej, hej ułani"), II miejsce - uczniowie klasy III ("Serce w plecaku"), III miejsce - uczniowie klasy I ("Pierwsza Kadrowa")

Kategoria III klasy IV - VI

I miejsce  - uczniowie klasy Va ("Ojczyzno ma"), II miejsce - uczeń klasy IV Oliwier Frątczak ("Przybyli ułani"), III miejsce - uczniowie klasy VI ("Rota"), wyróżnienie dziewczynki z klasy I ("Białe róże")...

Czytaj więcej: Rocznica odzyskania niepodległości